PUKLA BRUKA Fudbaleri Srbije izgubili 5:1

18:15 | 26-04-2024

Reprezentacija Srbije za igrače rođene od 2008. godine poražena je od vršnjake iz Gane sa ubedljivih 5:1.

Fudbaleri Srbije
FSS

Posle pobede u prvom meču protiv Kazahstana (4:0), usledio je debakl.

Iako su naši fudbaleri imali veći posed, više šuteva, nisu uspeli da realizuju šanse, pa su surovo kažnjeni.

Već na poluvremenu je bilo 3:0 za Ganu, a jedini gol za Srbiju postigao je Štulić.

Poslednji meč na turniru „orlići“ igraju 28. aprila protiv domaćina, selekcije Rusije.

Stadion u Volgogradu. Gledalaca: 100. Strelci: Nortej u 16, Hanson (iz jedanaesterca) u 44, Korateng u 46, Anane u 66, Tsevanio u 90. za Ganu, a Štulić u 68. minutu za Srbiju. Žuti karton: Batai (Gana).

GANA: Amrah, Rafiu, Idrisu, Nortej, Ofori, Adolf, Hanson, Koranteng, Baki, Amoah, Anane. Igrali su još: Tuvorg, Adjevi, Izden, Harve, Tsevanio, Sarpong, Ajamga, Narbi, Mensah.

SRBIJA: Bogdanović, Škrijelj, S. Petrović, Marinković, Nikolić, A. Petrović, Štulić, Đurović, Ostojić, Maravić, Matijašević. Igrali su još: Zorić, Đurković, Jovanović, Đokanović, Ćopić, Šarić, Pejić, Dončić, Subotić.