VELIKAN NE PRESTAJE DA SE BLAMIRA Mančester junajted pada sve niže, još jedan kiks u Premijer ligi

18:01 | 27-04-2024

Sve gore od goreg za "crvene đavole".

app
AP Photo/Rui Vieira

U terminu od 16 časova u subotu je nastavljeno 35. kolo Premijer lige, a najveće iznenađenje se dogodilo u Mančesteru gde Junajted ponovo nije uspeo da dođe do trijumfa, pošto je remizirao sa Barnlijem - 1:1 (0:0).

SRAMOTA NA OSTRVU Nemanja Vidić ponižen na proslavi - ostao bez nagrade koja mu pripada

Posle mnogo muka, domaći su nekako uspeli da dođu do vođstva i to u 79. minutu preko Antonija, kome je taj pogodak bio prvi u sezoni! Ipak, šok je usledio samo osam minuta kasnije, kada je iz penala izjednačio Zeki Amduni.

Mančester junajtedu sa "visi" i šesto mesto na tabeli, pošto je Njukasl iskoristio njegov kiks slavivši sa 5:1 protiv Šefild junajteda.