ZVEZDINA "DECA" DOMINIRAJU ITALIJOM Lazović nastavio gde je Krstović stao i režirao pobedu Verone protiv Fiorentine

18:27 | 05-05-2024

Fudbaleri Verone pobedili su danas na svom terenu ekipu Fiorentine rezultatom 2:1 (1:1) u meču 35. kola italijanske Serije A.

dare
EPA-EFE/ROBERTO BREGANI

Golove za Veronu postigli su srpski reprezentativac Darko Lazović u 13. iz penala i Tijani Noslin u 59. minutu. Jedini strelac za goste bio je Gaetano Kastrovili u 42. minutu.

Lazović je bio starter u ekipi Verone, zamenjen je u 74. minutu, dok je njegov sunarodnik Stefan Mitrović bio na klupi za rezerve. Za ekipu Fiorentine ceo meč je odigrao još jedan srpski reprezentativac Nikola Milenković.

KRSTOVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA Crveni karton osvestio bivšeg Zvezdinog napadača - ponovo strelac

Fiorentina je trenutno na osmoj poziciji na tabeli Serije A sa 50 bodova, dok je Verona 14. sa 34. Verona će u narednom kolu dočekati Torino, dok će Fiorentina u Firenci igrati sa Moncom.

Fudbaleri Kaljarija i Lećea odigrali su ranije danas bez pobednika, 1:1, dok na meču Empoli - Frozinone nije bilo golova.