CRNO-BELI SE PROVUKLI U HUMSKOJ Partizan gubio od Kragujevčana, ali izbegao poraz u poslednjem kolu Superlige

19:58 | 25-05-2024

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno u Humskoj protiv Radničkog iz Kragujevca (2:2)

FK Partizan
Alo/ Marko Metlaš

Fudbaleri Partizana i Radničkog 1923 odigrali su nerešeno 2:2 (0:1) u poslednjem meču Superlige Srbije.

Gosti su krenuli ofanzivno od starta i praktično iz prve šanse došli do pogotka, a strelac je bio Milutin Vidosavljević u 4. minutu.

U drugom poluvremenu golmani obe ekipe su imali pune ruke posla, a mreža Aleksandra Jovanovića po drugi put na ovoj utakmici zatresla se u 70. minutu - Milan Aleksić je duplirao vođstvo Kragujevčana.

Samo pet minuta kasnije Nemanja Nikolić je smanjio vođstvo, a rezultat je poravnao Nemanja Trifunović u 80. minutu.

Tako je Partizan okončao sezonu remijem u Humskoj.

Partizan - Radnički Kragujevac (2:2)

Partizan: Jovanović - Stojković, Filpović, Saničanin, Antić - Ovusu, Natho - Severina, Nikolić, Goh - Baždar

Radnički: Leković - Ćosić, Šerbečić, Mitrović, Pecelj - Ristić, Aleksić, Bevis - Gluščević, Vidosavljević, Ivelja

Drugo poluvreme:

82. minut - Kakav povratak Partizana! Trifunović je zatresao mrežu protivnika, crno-beli sada imaju vremena da možda i zabeleže trijumf!

74. minut - Stiže Partizan konačno do izjednačenja! Nemanja Nikolić je strelac!

70. minut - Goool! Milan Aleksić donosi Radničkom vođstvo od 2:0!

59. minut - Nastavlja se dobra igra Kragujevčana...Vidosavljević je šutirao, ali taj udarac nije bio dovoljno jak ni precizan da bi ugrozio gol Partizana

54. minut - Poništen gol Partizana: Pogađa Nemanja Nikolić, ali je bio u ofsajd poziciji pa je gol poništen

45. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

40. minut - Nema previše uzbuđenja, treba spomenuti i povredu golmana Radničkog Lekovića, koja ipak nije ozbiljnije prirode...

31. minut - Lepa prilika za domaćina...Aleksa Janković je probao sa distance, ali Leković je bio na mestu...

28. minut - Ukrao je Ovusu loptu Radničkom, krenuo ka golu, šutirao sa više od 10 metara, ali je lopta završila daleko od gola

11. minut - Kragujevčani opasno prete!  Opet Vidosavljević, ali lopta odlazi preko prečke.

4. minut - Goool! Vidosavljević je strelac! Kakav šok u Humskoj!

1. minut - utakmica je počela!

17.30 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici poslednjeg kola Superlige Srbije između Partizana i kragujevačkog Radničkog. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja iz Humske.