ZVEZDIN POBEDNIČKI POČETAK PRIPREMA Ilić golom za pobedu obeležio debi

20:50 | 28-06-2024

Crveno-beli slavili na početku priprema.

Miloje
Fk Crvena Zvezda

Počela je Zvezda sa kontrolnim utakmicama na pripremama. Prva je odigrana protiv ekipe Mladosti iz Lučana i okončana je pobedom šampiona Srbije - 1:0.

Trener Vladan Milojević je odlučio da utakmicu počne u sastavu: Guteša, Mimović, Đurić, Leković, Radojević, Dalsio, Ilić, Šljivić, Jovanović, Katai, Sremčević.

Verovatno najbolju priliku u prvom poluvremenu je imao Sremčević. Igrao se 42. minut kada je udarac talentovanog napadača odbrana Mladosti očistila sa gol-linije!

Veoma dobar utisak su ostavili i Lazar Jovanović kao i Jovan Šljivić koji su konstantno mučili odbranu Mladosti.

Ipak, pobednički gol je delo povratnika Luke Ilića. Igrao se 52. minut kada je talentovani vezista odapeo pravu raketu koja je završila pod prečkom gola Mladosti.

Nastavila je Zvezda da napada. Ređale su se šanse Sremčevića, Maksimovića i Kneževića, ali promene rezultata više nije bilo.