CSKA OČITAO LEKCIJU PARTIZANU Stanojević ima pune ruke posla, povreda Živkovića za kost u grlu

21:29 | 07-07-2024

Crno-beli poraženi na Bratskom kupu.

FK Partizan

Odigrao je Partizan i drugi meč na Bratskom kupu. Posle pobede nad Dinamo Moskvom posle penala, crno-beli su danas poraženi od moskovskog CSKA - 3:0!

Jako ubedljiv poraz Partizana koji pokazuje da trener Aleksandar Stanojević ima pune ruke posla da ukomponuje tim do početka sezone.

Posebno u odbrani pošto su crno-beli primili pet golova na dva meča. Dosta loše su bekovi branili protivnička krila.

Kada smo već kod bekova, kost u grlu svima u taboru Partizana predstavlja povreda Marka Živkovića koji je na nosilima morao da bude izveden sa teren!

Partizan je već u trećem minutu primio gol preko Musaeva koji je sjajno reagovao. Još bolje je to učinio Kelvin u 51. minutu posle odbitka i smušene intervencije crno-bele odbrane.

Zanimljivo je da je tačku na konačan rezultat stavio Zoran Tošić u 89. minutu pošto je zaigrao u duelu dva bivša kluba za četu Marka Nikolića.

Da napomenemo da je na ovom meču debitovao i novi igrač Partizana Ibrahim Zubairu koji je pojačao tim iz ubskog Jedinstva.