ŠOK U MOSKVI Partizan u poslednjim sekundama ispustio pobedu protiv ruskog velikana

16:43 | 10-07-2024

Crno-belima se ovo često dešava.

fkp

Partizan se trenutno nalazi u Moskvi gde se donedavno takmičio na "Bratskom kupu". Po okončanju ovog turnira, odigrao je prijateljsku utakmicu sa Lokomotivom, koja je poslužila kao takozvana generalna proba.

FIFA UKINULA SUSPENZIJU Partizan čuo sjajne vesti

Srpski vicešampion se pokazao veoma dobro, vodio je do poslednjeg minuta nadoknade, ali je onda šokantno primio (auto)gol i tako susret okončao samo nerešenim rezultatom - 1:1 (1:0).

Jedini pogodak za crno-bele je postigao Mateus Saldanja u 30. minutu kada se sjajno snašao u kaznenom prostoru protivnika i levom nogom smestio loptu u mrežu. Tragičar je bio Bojan Kovačević, koji je glavom prevario golmana Aleksandra Jovanovića.