VOJVOĐANSKI DERBI OTIŠAO NA STRANU TSC-A Vojvodina ubedljivo poražena na "Karađorđu"

23:33 | 11-08-2024

"Stara dama" ni blizu rivalu.

FK TSC

Fudbaleri TSC-a savladali su Vojvodinu kao gosti na svom stadionu rezultatom 3:1 u meču 4. kola Superlige Srbije.

U devetom minutu Vojvodini je poništen gol Marka Veličkovića zbog ofsajda posle intervencije iz VAR sobe.

TSC je u finišu poluvremena postigao dva gola, a oba puta je asistent bio Mihajlo Banjac.

U 36. minutu gol je dao Aleksandar Ćirković, a u 45. Aleksa Pejić. Vojvodina je smanjila u 57. minutu, Mihailo Ivanović je bio strelac, a Kejleb Zadi asistent. Konačan rezultat postavio je rezervista Bence Sos golom u 90+6. minutu.

Vojvodina je ostala na tri boda iz tri odigrane utakmice i sad je 12. na tabeli.

U narednom kolu Vojvodina gostuje kragujevačkom Radničkom u Gornjem Milanovcu, ali će pre toga u četvrtak pokušati da nadoknadi minus iz prvog meča protiv Maribora.

TSC je sad četvrti sa sedam bodova, a sledećeg vikenda će dočekati OFK Beograd.