(NE)USPEŠAN POČETAK POST MBAPE ERE PSŽ na oko ubedljiv, na terenu problematičan

23:57 | 16-08-2024

Skupoceni sastav jedva do pobede.

FK Pari Sen Žermen

Fudbaleri Pari Sen Žermena počeli su odbranu titule u Francuskoj ubedljivom pobedom pošto su u meču prvog kola Lige 1 kao gosti savladali Avr rezultatom 4:1.

PSŽ je poveo već u trećem minutu, Gonsalo Ramos je bio asisteng, a Li Kang-In strelac. Izjednačio je u 48. minutu defanzivac Avra Gotije Loris posle dodavanja Kristofera Operija.

Novo vođstvo "svecima" je doneo Usman Dembele golom u 85. minutu, Lukas Beraldo je bio asistent.

Samo minut kasnije Bredli Barkola je bio strelac posle dodavanja Žoaoa Neveša, a konačan rezultat postavio je rezervista Randal Kolo Muani sa penala u 90. minutu.

Iako deluje ubedljivo dosta se šampion Francuske mučio u prvoj utakmici posle ere Klijana Mbapea. Videćemo da li će Luis Enrike u nastavku sezone pronaći bolju formulu...