VOJVODINI MALO 2:0 Radnički izvukao bod

21:44 | 19-08-2024

Fudbaleri Radničkog 1923 i Vojvodine odigrali su nerešeno 2:2 (1:2) u 5. kolu Superlige.

fk vojvodina

Poveli su Novosađani veoma rano, već u petom minutu i to posle kornera sa desne strane.

Isti igrač je u 23. minutu postigao i drugi gol, Nigerijac je sjajno iskoristio prostor ispred sebe, snažnim udarcem sa preko 25 metara pogodio je donji levi ugao.

Igrao se 40. minut kada je posle kornera Ortiz uspeo da se izbori pred golom i glavom pošalje loptu u mrežu Vojvodine.

Radnički je do boda stigao u 84. minutu i to iz jedanaesterca.

Strelac je bio Milutin Vidosavljević, bio je to njegov drugi gol ove sezone.

Zvezdan Terzić
Fudbal

"DELIJE", POŽURITE Terzić otkrio - ostalo je još malo karata za Benfiku

16:43

16 septembar, 2024

Fudbal

Karata za utakmicu sa Benfikom još uvek ima, između sedam i osam hiljada. Pored paketa, pustili smo u prodaju i pojedinačne karte. Pozivam sve naše navijače da požure, kupe karte i nađu svoje mesto, jer je ovo ipak ispisivanje istorije Crvene zvezde i pozivam ih da oni budu svedoci toga uživo, rekao je generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić.