VLAHOVIĆ SE UZALUD OBRADOVAO Poništen gol srpskom reprezentativcu, Juventus ubedljivo slavio (VIDEO)

23:12 | 19-08-2024

Šteta za našeg golgetera.

vlaho

U sklopu prvog kola italijanske Serije A, Juventus je na svom terenu lako savladao Komo sa 3:0 (2:0) i tako na idealan način započeo novu sezonu.

NISI DOSTOJAN! Nikad jaču udar na Dušana Vlahovića, ovako nešto nije očekivao

Važno je da se spomene da je domaćinu malo nedostajalo da postigne još jedan pogodak, Dušan Vlahović je dao gol, ali je bio poništen zbog ofsajda.

Sve se to dogodilo u 47. minutu drugog poluvremena, popularni Duci je fantastično reagovao u kaznenom prostoru i loptu glavom smestio u mrežu.

Golove za "staru damu" su dali Samjuel Mbangula u 23. minutu, Timoti Vea u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena, a "tačku na i" je stavio Andrea Kambijaso u 91. minutu.