LETO IZ SNOVA ZA SRPSKOG VEZISTU Mihailo Stevanović i Sent Galen izborili plasman u Ligu konferencije

22:31 | 29-08-2024

Sjajan rezultat za švajcarski klub

Mihailo Stevanović

Fudbaleri Sent Galena plasirali su se u grupnu fazu Lige konferencije, pošto su uspeli da eliminišu turski Trabzon.

U prvoj utakmici u Švajcarskoj nije bilo golova, da bi u revanšu posle 90 minuta bilo 1:1 i otišlo se u produžetke. U dodatnih 30 minuta nije bilo promene rezultata i penali su odlučivali o tome ko će se plasirati u treće po rangu evropsko takmičenje. U penal seriji je bolji bio švajcarski tim i tako je sebi obezbedio jesen u Evropi.

Za Sent Galen nastupa i srpski internacionalac Mihailo Stevanović. Ovaj 22-godišnji vezista je pružao odlične partije u kvalifikacijama i definitivno je jedan od najzaslužnijih za ovaj uspeh.

Sent Galen će imena protivnika u novom izdanju Lige konferencija saznati na žrebu koji je na programu u petak.