TOTALNA DOMINACIJA Liverpul pregazio Junajted na "Old Trafordu"

20:13 | 01-09-2024

Fudbaleri Liverpula pobedili su Mančester junajted sa 3:0 u meču trećeg kola Premijer lige

Liverpul

Liverpul je bio izuzetno ubedljiv na "Old Trafordu" i Junajted nije imao apsolutno nikakve šanse da ugrozi "redse".

Gostujući tim je već na početku utakmice postigao gol preko Aleksandra Arnolda, ali je on poništen zbog ofsajda u kojem se našao Mohamed Salah. Ipak, u 35. minutu Liverpul stiže do prednosti golom Luisa Dijaza nakon odličnog centaršuta Salaha. Samo sedam minuta kasnije ponovo su kombinovali Kolumbijac i Egipćanin i Dijaz je postigao i drugi gol za velikih 2:0.

Junajted je bio potpuno nemoćan. Tim Erika Ten Haga je svoju igru bazirao na kontranapadima, ali nije uspeo konkretnije da zapreti.

Na samom startu drugog poluvremena gosti stižu i do trećeg gola, a strelac je bio Mohamed Salah. Egipćanin je tako na svojih poslednjih sedam gostovanja na "Old Trafordu“ upisao 10 golova.

Do kraja utakmice Junajted je pokušao da stigne makar do počasnog gola, dok je Liverpul bez većih problema održavao ubedljivu prednost i rezultat se više nije menjao.

Liverpul posle tri kola ima sve tri pobee uz gol razliku 7:0, dok je Junajted nakon pobede nad Fulamom u prvom kolu upisao dva uzastopna poraza.

Nakon reprezentativne pauze Liverpul će dočekati Notingem Forest, a Junajted će gostovati Sautemptonu.