Uživo REAL MADRID - PARTIZAN Trojke drže crno-bele u igri, Španci imaju minimalnu prednost

Košarkaši Partizana gostuju Realu u Madridu u meču 2. kola Evrolige.

Evroliga

REAL MADRID - PARTIZAN 81:66 (24:24, 26:23,

Hala: Vizink centar

34. minut - Trojka Muse za velikih 15 poena prednosti domaćih.

33. minut - Sada i dvojka Ljulja posle prodora i sa 10:0 Real pravi ozbiljnu razliku posle svega minut i po igre.

32. minut - Serija domaćih 8:0, prvo poeni Muse sa bacanja, pa nova trojka Retana Mejsa.

31. minut - Poeni Sterlinga Brauna sa penala, a onda trojka Retana Mejsa za 71:66.

TREĆA ČETVRTINA:

30. minut - Braun za dva, a onda trojka Kampaca, pa poeni Deka uz faul i Real brzinski od "plus jedan" ide na "plus šest". Za kraj deonice poeni Dejvisa.

28. minut - Siguran Ibaka sa penala za svojih 13 poena, a onda faul nad Marinkovićem na šutu za tri poena. Pogodio je reprezentativac Srbije dva od tri bacanja.

27. minut - Dvojka Marinkovića, pa trojka Brauna. Ovo je bila 10. trojka gostiju.

24. minut - Lundberg za tri, pa Hezonja za dva. Ima odgovor Real na svaki koš gostiju.

23. minut - Musa uz faul za nešto osetnijih "plus osam" domaćih.

22. minut - Postiže dvojku Kampaco nakon prodora, a onda i poeni Tavaresa.

21. minut - Dvojka Džonsa koji je sada dvocifren, već 11. poen.

POLUVREME!

20. minut - Džons pogađa trojku za "minus jedan", a onda poeni Ibaka dvojkom zatvra prvo poluvreme.

19. minut - Ibaka igra dobar meč, novi poeni nekadašnjeg igrača Toronta. Odgovara Sterling Braun.

18. minut - Zakucavanje Džonsa uz faul, ali je promašio dodatno bacanje igrač Partizana.

17. minut - Džons siguran sa penala, a onda dvojka Abaldea za 46:40.

16. minut - Sada trojka Bonge za "minus četiri". Nakon toga poeni Feliza koji je nezgodno stao prilikom doskoka i morao van terena.

14. minut - Trojke drže u igri Partizan, sada je Lundberg pogodio, a onda i sa laganim zakucavanjem doveo goste na poen razlike.

13. minut - Poeni uz faul Džonsa, a onda dvojka Ibake.

12. minut - Tri brza poena Ibake i sada Real vodi. Trojka Retana Majersa za najvećih "plus sedam" domaćih.

PRVA ČETVRTINA:

10. minut - Prvo poeni Hezonje, pa Abaldea sa penala za izjedančenje u prvoj četvrtini.

9. minut - Poeni Deka, pa trojka Sterlinga Brauna za 20:24.

8. minut - Sada i trojka Bonge, a onda Ibaka za dva.

7. minut - Po trojka na obe strane, prvo Hezonje, a onda i Nilikina odgovara.

6. minut - Sada i trojka Marinkovića za "plus sedam", Hezonja odgovora dvojkom.

5. minut - Prvo Dejvis za tri, pa dvojka Lundberga za preokret crno-belih.

4. minut - Lundberg se upisuje u strelce, a potom i sjajno kucanje Tavaresa (8:7)

2. minut - Prvi poeni i za Madriđane na meču (3:5)

1. minut - Počela je utakmica! Sjajan početak za Nakića, trojka, pa potom i dvojka! (0:5)

20.05 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 2. kola Evrolige između Real Madrida i Partizana. Uz sport.alo.rs pratite uživo dešavanja iz prestonice Španije.