ČAČANI SE BORILI, ALI PALI U "MORAČI" Danilo Anđušić vodio Dubai do nove pobede

22:26 | 13-10-2024

Najefikasniji u ekipi Borca Paulis Valinskas i Marko Pavičević sa po 16 poena. U redovima Dubaija najbolji je bio Danilo Anđušić sa 16 poena, dok je Avudu Abas postigao 15.

KK Dubai

Košarkaši Borca iz Čačka poraženi su večeras na svom terenu od Dubaija rezultatom 87:74 (24:23, 23:13, 24:27, 16:11), u četvrtom kolu ABA lige.

KK Dubai ABA liga/Dragana Stjepanović

Prva četvrtina je bila izjednačena, Dubai je posle 10 minuta vodio 24:23. Gostujući tim je potom na kraju druge četvrtine stekao dvocifrenu prednost i poluvreme završio rezultatom 47:36.

Dubai je u drugom poluvremenu kontrolisao rezultat i tako došao do treće pobede u ABA ligi, uz jedan poraz. Borac posle četiri kola ima učinak 1-3, u sledećem kolu će igrati protiv Mornara u Baru. Dubai će u narednom kolu dočekati Spartak iz Subotice.