Uživo PARTIZAN - BAJERN Crno-beli se kockaju

22:26 | 15-10-2024

Košarkaši Partizana igraju protiv Bajerna u trećem kolu Evrolige

Partizan - Bajern

Ove nedelje je na programu duplo kolo Evrolige, a Partizan u četvrtak "gostuje" Makabiju.

PARTIZAN - BAJERN 74:65 (24:15, 25:17, 22:20, 3:13)

Hala: Arena

Sudije:Karmelo Paterniko, Robert Viklicki, Gvido Đovaneti.

PARTIZAN: Dejvis, Lunberg, K. Džouns, Nilikina, Koprivica, Nakić, Marinković, Pokuševski, Braun, Bonga, Lakić, T. Džouns.

BAJERN: Vajler-Bab, Da Silva, Edvards, Fojtman, Nejpir, Karčenkov, Obst, Heris, Branković, Buker, Madar, Jebo.

36. minut - Vajler-Beb postiže trojku i Bajern posle dugo vremena ima jednocifren zaostatak.

35. minut - Stao je Partizan u napadu, ali na pet minuta pre kraja ima 11 poena prednosti.

34. minut - Razigrao se Nejpir i on je taj koji pokušava da Bajern ostavi u životu.

33. minut - Trojka Nejpira, Bajern na -14. Partizan još bez poena u četvrtoj četvrtini. Kurtis Džons pogađa za dva.

31. minut - Po izgubljena lopta na obe strane na startu četvrtog kvartala.

30. minut - Kraj treće deonice, Partizan vodi 71:52!

29. minut - Još jedna trojka Nilikine!

27. minut - Zategao je Partizan u odbrani i to se odmah odrazilo na semafor.

Partizan - Bajern KK Partizan/Dragana Stjepanović

26. minut - Konsolidovao se Partizan, nije povećao prednost, ali se ona barem ne smanjuje. Usporio je i Bajern, odmah su to prepoznali crno-beli i Nilikina je trojkom raspalio navijače!

24. minut - Bajern polako hvata priključak, Moraju crnoi-beli da pronađu energiju iz prvog dela.

23. minut - Bajern odlično otvara drugo poluvreme, ali trojka Bonge kojom se vraća mir u redove Partizana.

22. minut - Trojka Edvardsa, druga njegova večeras.

21. minut - I jedni i drugi su realizovali prvi napad u drugom poluvremenu.

20. minut - Poluvreme, Partizan vodi 47:32!

19. minut - Buker pogađa sa polu-distance, mini serija Bajerna i Obradović reaguje tajm-autom.

18. minut - Džons je pogodio za dva, nastavlja da raste prednost Partizana.

17. minut - Posle nesportskog faula Vajler-Beba slobodna bacanja realizovao je Karlik Džons za ogromih +20 u korist crno-belih.

15. minut - Kanonada Partizana koji ima +17 na polovini druge deonice.

14. minut - Prelako Bavarci gube lopte, dok na drugoj strani Braun pogađa svoju četvrtu trojku iz isto toliko pokušaja.

12. minut - Nilikina je realizovao oba penala, raste prednost Partizana 31:17!

11. minut - Fenomenalni Braun postiže već svoju treću trojku!

10. minut - Gube loptu košarkaši Partizana i Bajern preko Edvardsa dolazi do lakih poena. Kraj prve četvrtine, crno-beli vode 24:15.

9. minut - Partizan već dolazi do dvocifrene prednosti 22:11.

8. minut - Dominacija crno-belih na obe strane parketa.

7. minut - Kakav start Partizana, druga Bongina trojka! Tajm-aut.

6. minut - Još jedna trojka za crno-bele, ponovo Braun.

5. minut - Odličan prodor Vanje Marinkovića, Partizan vodi 11:9.

4. minut - Obst pogađa za dva, a novu trojku za Partizan postigao je Bonga.

3. minut - Vraća trojku Vajler-Beb.

2. minut - Buker je pogodio oba slobodna bacanja. Nova trojka za Partizan, ovoga puta Lundberg.

1. minut - Poenima Šabaza Nejpira počinje meč. Trojka Brauna, Partizan vodi 3:2.

19.45 - Za Bajern nastupaju Vladimir Lučić i Jam Madar, bivši igrači crno-belih, dok je u redove Partizana iz Bajerna došao Isak Bonga.

19.44 - Bajern ima polovičan učinak. Bavarci su savladali Real, da bi onda izgubili od Panatinaikosa.

19.42 - Partizan je Evroligu otvorio sa dva poraza, najpre su izgubili od Baskonije, a onda i od Reala.

19.40 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici trećeg kola Evrolige u kojoj se sastaju Partizan i Bajern. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Arene