Uživo FENERBAHČE - CRVENA ZVEZDA Crveno-beli sa "plus 12" idu u poslednju četvrtinu, Teodosić prodrmao goste

21:23 | 15-10-2024

Košarkaši Crvene zvezde gostuju Fenerbahčeu u meču 3. kola Evrolige.

KK Crvena zvezda

FENERBAHČE - CRVENA ZVEZDA 46:57 (12:26, 19:12, 11:16,

Hala: Ulker sports arena

32. minut - Penali Žagarsa, a onda i poeni Hola posle prodora za mini seriju domaćih.

31. minut - Poeni Miloša Teodosića sa bacanja za 42:56.

TREĆA ČETVRTINA:

30. minut - Sjajan prodor Teodosića i dodavanje Mitroviću koji lagano zakucava.

29. minut - Poeni Mitrovića nakon dobre akcije gostiju. Nakon toga dodaje krilni centar Zvezde i dva poena sa slobodnih bacanja.

28. minut - Nedović pokušava sa deset metara na 15 sekundi do kraja napada i pogađa tablu, a onda to kažnjava Hejs-Dejvis trojkom i Fenerbahče posle dužeg vremena na "minus četiri". Daum pogađa dvojku na drugoj strani.

27. minut - Hejs-Dejvis prekida seriju bez poena.

25. minut - Daum sada uz faul! Siguran i sa dodatnog bacanja. Hol odgovara dvojkom. Na terenu je prvi put Miloš Teodosić.

23. minut - Daum siguran za 33:42.

22. minut - Birč se upisuje i odgovara na poene crveno-belih.

21. minut - Bolomboj otvara drugo poluvreme 15. poenom na meču.

POLUVREME!

20. minut - Hejs-Dejvis sada pogađa trojku i posle dužeg vremena domaćin prilazi na pet poena zaostatka.

18. minut - Dva penala Kodija Milera-Mekintajera za 24:36. Uzvraća Kolson, a onda postiže i nove poene.

17. minut - Trojka Bolomboja i konačno prekid serije domaćih.

16. minut - Stala je igra Zvezde, Pjer pogađa dva penala.

14. minut - Brzo Zvezda od "plus 19" stiže do "plus devet", istopila se prednost. Hol postiže lagane poene.

13. minut - Smanjuje zaostatak Fenerbahče, sada trojka Pjera.

12. minut - Trojka Nedovića za "plus 19", ali pravi faul Mitrović nad Holom koji poentira uz faul. Siguran i sa dodatnog penala.

11. minut - Druga deonica počinje poenima Luke Mitrovića.

PRVA ČETVRTINA:

10. minut - Sada Nedović pogađa i za tri! Odgovara Hejs-Dejvis dvojkom.

9. minut - Nedović za dva, raste prednost crveno-belih.

8. minut - Četiri vezana poena Dauma - 10:21.

6. minut - Daum za tri! Zvezda ima 12 poena prednosti!

5. minut - Kakva igra Zvezde u ovim momentima. Alej-ap pas za Bolomboja koji vezuje sedam poena. Nakon trojke i zakucavanja.

3. minut - Sjajan početak crveno-belih. Trojka Kenana, pa novo zakucavanje Bolomboja za 0:7.

2. minut - Prvi poeni na meču za Zvezdu preko Džoela Bolomboja koji zakucava.