Uživo MAKABI - PARTIZAN Smenjuju se ekipe u vođstvo, neizvestan meč u "Pioniru"

21:28 | 17-10-2024

Košarkaši Makabija dočekuju Partizan u hali Aleksandar Nikolić u meč četvrtog kola Evrolige.

Partizan - Bajern

Nakon prve pobede i trijumfa nad Bajernom, košarkaši Partizana gostuju u nekada svojoj kući, hali "Pionir" gde Makabi igra svoje utakmice kao domaćin.

MAKABI - PARTIZAN 57:60 (27:28, 19:14,

Hala: Aleksandar Nikolić

28. minut - Poeni Dejvisa za "plus tri" Partizana.

26. minut - Hoard sada za dva i prednost Makabija - 57:55. Nakon toga trojka Brauna.

25. minut - Nitiklina za dva, pa trojka Blaza za novo izjednačenje.

24. minut - Greške Makabija i poeni Partizana. Nitikline za dva, a onda Sorkin za tri prekida loš period igre domaćih.

23. minut - Nesportski faul Rivera i penalima Džonsa ponovo je nerešeno, a onda Marinković vraća crno-bele u prednost.

22. minut - Poeni Vanje Marinkovića za "minus dva".

POLUVREME!

20. minut - Promašuje Sorkin polaganje, ali je Rivero tu da ispravi i vrati Makabi u prednost.

19. minut - Serija promašaja na obe strane, a onda poeni Rivera pod obručem za novo izjednačenje.

17. minut - Dva penala za Blata koji pogađa oba puta.

16. minut - Džons sada za tri, a onda dvojka Sorkina - 38:42.

15. minut - Trojka Nitikline, pa onda dvojka Džonsa za ekspresnih 0:5 gostiju.

14. minut - Džons je promašio zakucavanje, a onda došao do ofanzivnog skoka i ispravio sopstveni promašaj. Rendolf odgovara, takođe, nakon ofanzivnog skoka.

13. minut - Poeni Rendolfa u kontri za povratak Makabija u vođstvo. Pre toga dva penala pogodio je isti igrač. Nakon toga Džons za dva, a pa trojka ponovo Rendolfa.

12. minut - Nitiklina pogađa za dva i vodi Partizan na "plus tri".

PRVA ČETVRTINA:

10. minut - Sada Lundberg za tri i prvo vođstvo crno-belih.

9. minut - Poenima Lundberga nerešeno je posle dužeg vremena.

7. minut - Konsolidovali su se crno-beli, poeni Pokuševskog.

5. minut - Trojka sada i Blata za 18:12.

4. minut - Nova trojka Rendolfa, ali odgovara na isti način Bonga. Nakon toga Rivero poentira uz faul, siguran i sa dodatnog penala.

3. minut - Dosta poena na staru meča, sada i trojka Brauna, a onda nova dva poena Sorkina za izjednačenje.

2. minut - Makabi poentira preko Rendolfa za tri, a onda poeni Dejvisa.

1. minut - Prvi poeni na meču za Partizan preko Brendona Dejvisa koji pogađa sa poludistance.

20.05 - Utakmica je počela!

19.05 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 4. kola Evrolige između Makabija i Partizana. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja iz hale "Pionir".

ŽKK Crvena zvezda
Košarka

Uživo Veliki dan za košarku u Srbiji!

19:51

17 oktobar, 2024

Košarka

Košarkaški savez Srbije je postigao dogovor sa strateškim partnerom Arena Sport TV da utakmice Prve ženske lige Srbije od narednog vikenda budu direktno prenošene, svakog vikenda po jedna utakmica, dok će polufinalne i finalna serija PŽLS kompletne biti uživo u prenosima na kanalima našeg najpoznatijeg sportskog provajdera.