Uživo CRVENA ZVEZDA - BARSELONA Crveno-beli u seriji

21:19 | 18-10-2024

Košarkaši Crvene zvezde igraju u Areni protiv Barselone u četvrtom kolu Evrolige

Zvezda - Barsa

Ove nedelje je na programu duplo kolo Evrolige. Zvezda je utorak u Istanbulu pobedila Fenerbahče, dok je Barselona u sredu na svom parketu savladala Monako (86:71).

CRVENA ZVEZDA - BARSELONA 59:54 (25:26, 22:18, 12:10)

Hala: Arena

Sudije: Lotermozer, Rosi, Caruha

27. minut - Mekintajer ide do samog kraja, serija Zvezde 10:0!

26. minut - Fenomenlna rola Dauma, blista u drugom poluvremenu.

25. minut - Sada Kalinić postiže trojku i Zvezda opet vodi - 55:54!

24. minut - Ide Barsleona na +5, Sferopulos primoran da zatraži tajm-aut. Trojka Dauma, jako važan koš za domaće.

23. minut - Ima Zvezda velikih problema u napadu, a Satoranski stiže do svog osmog poena.

22. minut - Sada Laprovitola pogđa za tri i Barselona vodi 50:47. Loš nastavak susreta košarkaša Zvezde.

21. minut - Trojka Parkera na startu drugog poluvremena.

20. minut - Mekintajer pogađa trojku u poslednjoj sekundi prvog poluvremena, Zvezda vodi 47:44!

19. minut - Problem za Zvezdu, treći faul Bolomboja. Kakav koš Kalinića iz teške pozicije u poslednjim trenucima napada.

18. minut - Mini serija Barselone, za dva pogađa i Džabari Parker. Trojka Gedraitisa, da se odbije nalet rivala.

17. minut - Koš za goste posle dugo vremena, precizan je Ernangomez.

16. minut - Jago dos Santos igra utakmicu sezone, sada je pogodio za dva posle odličnog prodora. Raste Zvezdina prednost.

15. minut - Luka Mitrović poentira - 37:33. Idemo na novi tajm-aut.

14. minut - Jago se razigrao, sada pogađa uz faul. Siguran je i sa linije penala. Trojka Gedraitisa, Zvezda vodi 35:33.

13. minut - Pukla je Zvezdina odbrana i Laprovitola dolazi do lakih poena. Sferopulos zove tajm-aut.

12. minut - Veseli vraća vođstvo Barseloni. Čeh je sa deset poena prvi dvocifreni igrač.

11. minut - Rastrzana igra na obe strane na startu drugog kvartala.

10. minut - Kraj prve četvrtine, Barselona vodi 26:25.

9. minut - Pogađa Jago još jednu trojku i to u poslednjoj sekundi napada, ali vraća Satoranski.

8. minut - Veseli pogađa oba bacanja i već ima šest poena. Nova trojka za Zvezdu, ovoga puta Jago.

7. minut - Trojka Nikole Kalinića, Zvezda vodi po prvi put. Veseli snažno zakucava. Teodosić pogađa za tri i traži još veću podršku sa tribina!

6. minut - Barselona vodi 15:13. Idemo na prvi tajm-aut.

5. minut - Sjajna saradnja Teodosića i Mekintajera za lake poene Zvezde. Novi sjajan pas Tea, sada Bolomboj zakucava.

4. minut - Nervozan start crveno-belih koji već imaju tri izugubljene lopte. Miloš Teodosić ulazi na teren.

3. minut - Kenan pogađa trojku u ranoj fazi napada, ali uzvraća Parker istom merom.

2. minut - Prve poene za Zvezdu postiže Bolomboj, a Panter stiže do novog koša. Odlično su gosti otovorili utakmicu.

1. minut - Loš prvi napad Zvezde, Daum gubi loptu, a Panter poentira u kontri. Još jedna izgubljena lopta za domaće i Barsa vodi 4:0.

19.24 - U centru pažnje će između ostalih biti i Kevin Panter koji je u dresu Partizana vodio žestoku bitku sa crveno-belima.

19.00 - Tradicija nije na strani košarkaša Zvezde, pošto je Barselona slavila na poslednjih 11 mečeva. Crveno-beli su poslednji put trijumfovali sada već daleke 2017. godine.

18.58 - Očekuje se da Arena bude ispunjena do poslednjeg mesta. Dva sata pred početak meča već se prave redovi ispred dvorane.

Arena Alo

18.56 - Zvezda nije mogla da poželi bolji start Evrolige, pošto ima sve tri pobede, dok je Barselona na skoru 2-1.

18.55 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici četvrtog kola Evrolige u kojoj se sastaju Crvena zvezda i Barselona. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Arene.