JEZIV TRENUTAK Užasan peh za Zvezdu: Evo kako se Bolomboj povredio, saigrači ga odneli u svlačionicu (VIDEO)

22:00 | 21-10-2024

Košarkaš crveno-belih ostao je da leži na parketu u 27. minutu utakmice protiv Budućnosti

KK Crvena zvezda

Zaledili su se svi na klupi Crvene zvezde, ali i njeni navijači, zbog povrede Džoela Bolomboja na meču u "Morači".

Iskusnom centru je u finišu treće četvrtine proklizala noga, na snimku se jasno vidi kako mu se koleno cimnulo na jednu stranu, posle čega je, uz bolnu grimasu, ostao da leži na parketu.

SRAMOTNE SCENE U PODGORICI Navijači Budućnosti vređali suprugu Nemanje Nedovića

Podsećanja radi, košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras Budućnost u Podgorici rezultatom 75:73 u petom kolu ABA lige.

Crveno-beli u narednom kolu ABA lige gostuju Zadru, a pre toga će igrati utakmicu Evrolige protiv Reala u Madridu.

Budućnost će se u sledećem kolu sastati sa Cedevita Olimpijom.