Košarkaši Partizana poraženi su od Baskonijeu Vitoriji sa 88:82 u prvom kolu Evrolige. Crno-beli su propustili veliku šansu da dođu do trijumfa na neugodnom gostovanju, ali je domaći tim preživeo i slavio posle neizvesne završnice.
Trener crno-belih Željko Obradović je po završetku meča izneo svoje prve utiske.
- Nije tako, primili smo neke poene na samom kraju u zadnjim sekundama. Nisu bili loši procenti šuta. To je problem, svaka čast Baskoniji i čestitam ih na pobedi - kratak je bio Obradović.
Partizan će u drugom kolu gostovati Real Madridu, a Baskonija Crvenoj zvezdi.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu .
Komentari (0)