CRNO-BELI U PROBLEMU Partizan gubi u "Stožicama", Avramović napustio parket sa krvavim nosem

18:28 | 20-11-2023

Crno-beli gube na poluvremenu od Cedevita Olimpije rezultatom 51:50 u meču osmog kola ABA lige

KK Partizan
Printscreen

Košarkaši Partizana gube u Ljubljani protiv Cedevita Olimpije  sa 51:50 posle prvih 20 minuta igre u meču 8. kola ABA lige.

Frenk Kaminski je ubacio devet poena u prvom kvartalu, Zek Ledej je dodao šest, Mateuš Ponjitka četiri. U taboru slovenačkog tima po osam poena dali su Jaka Blažič i Šon Džons.

KALINIĆ PROGOVORIO O SVEMU Srpski reprezentativac otkrio zbog čega nije igrao na Mundobasketu, pa spomenuo igranje na Olimpijskim igrama

Domaći tim lišen je pomoći Karla Matkovića, dok za crno-bele ne igraju Kevin Panter i Uroš Trifunović, dok su se u sastav vratili Alen Smailagić i Balša Koprivica.

Na početku druge četvrtine Jaka Klobučar i Aleksa Avramović sudarili su se glavama. Deblji kraj iz tog duela izvukao je srpski bek, koji je morao u svlačionicu da sanira povredu nosa i zaustavi krvarenje.

Oba tima trenutno imaju skor 5-2.