12:45 | 07-12-2023

"To ostaje među nama"- rekao je Miloš Teodosić

Zvezda - Cibona
Marko Metlaš

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su sinoć u novoj tesnoj završnici od Valensije. Iako su crvenobeli odigralčli dosta loše prvo poluvrteme, drugo poluvreme pripalo je njima, međutim, zaostatak od -16  sa poluvremena, ipak je bio preveliki da bi se napravio preokret u gostima.

Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos održao je nakon tog meča malo duži sastanak sa igračima u svlačionici.

- Ako vam on nije rekao o čemu smo pričali, neću ni ja. To ostaje među nama - rekao je Miloš Teodosić.

- Svi su nezadovoljni, ne samo trener. Posle ovakvog poraza i onakvog prvog poluvremena to je normalno. Sada je najvažnije da pokažemo reakciju.

Kako kaže kapiten Lazić, kjljuč je u ovakvim utakmicama promweniti pšristup.

Crvena zvezda će priliku za popravni imati sutra od 20:30 u Vitoriji protiv Baskonije Duška Ivanovića.