LUDI KOŠ DORSIJA PRESUDIO LITVANCIMA Panatinaikos slomio Monako u poslednjoj četvrtini

21:29 | 20-12-2023

Zanimljivo veče iza nas

KK Fenerbahče
EPA/ERDEM SAHIN

Košarkaši Fenerbahčea pobedili su Žalgiris rezultatom 80:78 u utakmici 15. kola Evrolige.

"VATROGASAC" STIGAO U ISTANBUL Pominjao se kao novi trener Zvezde, a sada je preuzeo Fenerbahče

Turski tim su do pobede predvodili Tajler Dorsi sa 19 poena, pet skokova i pet asistencija, Šmits je ubacio 16 poena i devet skokova.

Posle ove utakmice, Fenerbahče je na sedmom mestu sa osam pobeda i sedam poraza, dok je Žalgiris na 16. mestu sa pet pobeda i deset poraza.

U narednom kolu, Žalgiris dočekuje Barselonu, dok će Fenerbahče gostovati Albi.

Panatinaikos je pobedio ekipu Monaka rezultatom 91:90.

Grčki tim je bolje otvorio utakmicu, a posle prve četvrtine je imao prednost 22:19.

Monako je na poluvremenu imao prednost od osam poena razlika.

Grčki klub je poslednju četvrtinu dobio 35:23 i zasluženo stigao do pobede.

U ekipi Panatinaikosa, Slukas je postigao 17 poena, Lesor je ubacio 16, dok je Grigonis dodao 15 poena.

Kod Monaka, najefikasniji je bio Dialo sa 17 poena, dok je Džejms ubacio 16.

Posle ove utakmice, obe ekipe imaju isti skor, od osam pobeda i sedam poraza.

U narednoj utakmici, Monako gostuje Bajernu, dok Panatinaikos gostuje ekipi Olimpiji iz Milana.