AU, PA DA LI JE OVO MOGUĆE? Micić bacio na parket NBA legendu, cela Amerika u šoku (VIDEO)

07:09 | 16-03-2024

Nema sumnje - ovo će mu dodatno podići samopouzdanje!

Vasilije Micić
Screenshot Twitter

Na susretu sa ekipom Finiksa, košarkaši Šarlota nisu uspeli da zabeleže pobedu, poraženi su rezultatom 96:107.

Iako su Hornetsi držali korak tokom prvog poluvremena, poteškoće su nastupile u trećoj četvrtini kada su primili čak 38 poena. Njihove loše početke u prve tri četvrtine iskoristili su Sansi da izgrade značajnu prednost.

Međutim, svetla tačka za ekipu Šarlota bila je odlična igra reprezentativca Srbije Vase Micića.

Posebno se istakao momentom kada je uspeo da izmanevriše jednog od najboljih igrača, Kevina Durenta, i baci ga na parket tokom jednog napada svoje ekipe.

SINE, MORAŠ JOŠ DA UČIŠ Jokić razbio "čudo od deteta" i održao Denver na vrhu

On je ponovo bio igrač utakmice za Hornets sa 21 poenom, jednim skokom i tri asistencije.

Micićev doprinos sve više postaje ključan za tim Šarlota, dok se polako ali sigurno afirmiše kao jedan od lidera ekipe.