Novak Đoković je pregazio Rafu Nadala u prvom setu, dobro je krenuo u drugom, ali je u jednom momentu izgubio momentum.
Mnogi su to jedva dočekali...
Naravno, baš tada je Ben Rotenberg rešio da se javi na društvenoj mreži "X" i da tako "pecne" Novaka.
- Dobrodošao Rafa - napisao je on na francuskom jeziku.
Možda bolje da je ćutao...
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu .
Komentari (0)