SVAKA ČAST, ORLOVI Evo kad košarkaši Srbije primaju bronzanu medalju

13:00 | 10-08-2024

OI24 0

Gledaćemo Orlove na postolju negde između 23.30 i ponoći

košarkaška reprezentacija Srbije

Uspela je košarkaška reprezentacija Srbije da uradi ono zbog čega je došla u Pariz - da osvoji medalju na Olimpijskim igrama! Posle spektakla i tesnog poraza od SAD u finalu, Orlovi su u borbi za treće mesto savladali Nemačku!

Bila je ovo ujedno i neka vrsta osvete za prethodno finale Svetskog prvenstva u Manili, dok ćemo Srbiju sa medaljama oko vrata na podijumu gledati tek večeras.

Naime, one će Orlovima zvanično biti uručene nakon što se završi finale između SAD i Francuske, kada se sve tri reprezentacije nađu na postolju. Podsetimo, finale OI počinje u 21.30 - što znači da bi dodela mogla da bude između 23.30 i ponoći.

MAĐIONIČAR DŽOKER Kakav čas košarke Nemcima: Jokićeva asistencija od koje će vam se zavrteti u glavi (VIDEO)

Ovakva vrsta dodele medalja specifična je za OI. S druge strane, baš na prethodnom SP videli smo drugačiju sliku, kada je Kanada posle osvojenog trećeg mesta odmah dobila bronzane medalje, a Srbija i Nemačka nakon finala dole na terenu.