KRAJ ZA SRBIJU Rukometašice poražene od Poljske i ostale bez naredne faze Svetskog prvenstva!

17:05 | 07-12-2023

Ostali sportovi 0

Rukometašice Srbije poražene su od Poljske 21:22 (10:13) i ostale bez šansi za plasman u narednu fazu takmičenja

Rukometna reprezentacija sSrbije
EPA-EFE/Bo Amstrup DENMARK OUT

Posle odličnog prvog poluvremena našeg tima, u nastavku kao da je druga ekipa Srbije istrčala na teren. Naš rival je iskoristio ogroman broj greška pre svega u dodavanjima.

Očigledno nam je falilo malo više hrabrosti i odlučnosti, pre svega u napadu. Podatak da je Srbija postigla samo osam golova u drugom poluvremenu dovoljno govori... Imali smo fazu od deset minuta bez ijednog pogotka.

Posle ovog poraza Srbija je ostala bez šansi da plasmanom u narednu fazu takmičenja, a nakon Poljske, izabranice Uroša Bregara igraće protiv Nemačke i Japana.

Srbija će u subotu od 18 sati u drugom kolu Treće grupe igrati sa Nemačkom. Zatim će se u ponedeljak, 11. decembra od 15.30 časova sastati sa selekcijom Japana.