STEVANOVIĆ POSLE PORAZA OD GRČKE Okrećemo se Dohi i Svetskom prvenstvu

Ostali sportovi 0

Delfini poraženi posle velike borbe

Uroš Stevanović
EPA-EFE/Tibor Illyes HUNGARY OUT

Vaterpolo reprezentacija Srbije poražena je od Grčke rezultatom 12:10, u utakmici za razigravanje od petog do osmog mesta na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu.

Svoje izlaganje nakon ovog duela imao je i strateg "delfina", Uroš Stevanović.

- Mislim da smo bolje počeli, da smo imali kontrolu tri četvrtine. Propustili smo naše šanse u trećem delu i početkom poslednjeg sa igračem više, a onda smo u tri napada i dva minuta izgubili utakmicu - započeo je Stevanović.

Naša selekcija će u ponedeljak za sedmo mesto igrati protiv poraženog iz duela Crna Gora – Rumunija.

- Ponavljam dobro smo prišli, bilo je i grešaka, ali verujem da niko nije očekivao ovakvu utakmicu odnosno da smo i Grčka i mi pokazali više nego što se očekivalo - rekao je Stevanović za sajt VSS, a onda i dodao:

- Već smo se okrenuli Dohi i Svetskom prvenstvu. Vidljivo je da ima puno da radimo, to bi bilo jasno i da smo imali više pobeda. Ovo nam je tek treća utakmica u kompletnijem sastavu. Treba vremena, ne može ništa preko noći - završio je selektor Srbije.