JUTARNJI SPEKTAKL ZA SVE LJUBITELJE TENISA Evo gde možete gledati Novakov pohod na titulu Šangaja i 100. trofej u karijeri

07:36 | 13-10-2024

Tenis 0

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale ATP Mastersa u Šangaju, pošto je savladao Tejlora Frica sa 2:0 u setovima

Novak Đoković

Morao je Novak pošteno da se oznoji protiv Amerikanca, pogotovo u drugom setu, kada je Fric imao i set loptu, a uz sve to, Novak je imao i problema sa kukom, te je morao da reaguje i fizioteraput. Ipak, na kraju je Novak uspeo da slavi u dva seta.

U finalu ga čeka prvi reket sveta, Janik Siner, koji je slavio protiv Tomaša Mahača takođe sa 2:0.

POD SVETLIMA PARIZA ISTOKA Novak u predstavi: Doživ(j)eti stotu

Đoković će tako imati priliku da se bori za svoj 100. trofej u karijeri, a meč je na programu, prema očekivanom rasporedu u nedelju oko 10.30.

Direktan prenos možete pratiti na Sportklubu 1, a tekstualni prenos na našem portalu.