Najbolji teniser sveta, Novak Đoković , priprema se za masters u Rimu, a sada je poznato gde Nole puni baterije.
Đoković se trenutno nalazi u Boka Kotorskoj, tačnije u Tivtu.
Tu je Nole odradio trening, a imao je i priliku da ode na koncert Severine u Dubrovniku.
Đoković je ovog ponedeljka počeo 423. nedelju na vrhu sveta, a tu će ostati i naredne dve nedelje uprkos tome što trenutno ne igra na mastersu u Madridu.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.
Komentari (0)