Španski teniser Karlos Alkaraz govorio je o paklenom rasporedu, nakon što je sa 2:0 pobedio Bena Šeltona na Lejver kupu.
Karlitos je posle meča rekao da je srećan što je uspeo da pomogne svom timu i donese pobedu. Ipak, najveću pažnju je privukla njegova izjava o sve većem broju mečeva u tenisu.
- U narednih nekoliko godina ćemo imati još više obaveznih turnira. Ubiće nas na neki način. Voleo bih da imam više slobodnog vremena - rekao je Karlos Alkaraz.
Jasno je da su tenisu nephodne velike promene, a hoće li do njih doći vreme će pokazati.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu .
Komentari (1)