TEK 83 MINUTA OTPORA Kecmanović ostao bez polufinala u Meksiku

Tenis 0

Naš teniser pao u četvrtfinalu Akapulka.

Miomir Kecmanović
EPA-EFE/LUKAS COCH AUSTRALIA AND NEW ZEALAND OUT

Imao je lepu priliku Miomir Kecmanović da napravi rezultat vredan pažnje u meksičkom Akapulku, ali je pao u četvrtfinalu turnira od Britanca Džeka Drejpera - 6:2, 6:2.

Tek 83 minuta je trajao okršaj dvojice rivala tokom kojih Kecmanović nije pružio neki drastičan otpor. Štaviše, nije bio ni blizu da ugrozi Drejpera u nekom od dva seta.

Istina, imao je Kecmanović dve brejk lopte, da možda unese barem malo neizvesnosti u meč, ali nijednu nije iskoristio.

Sa druge strane je Drejper u svakom setu po dva puta brejknuo Srbina i rutinski izborio plasman u polufinale.

A tamo ga čeka Australijanac Aleks de Minor koji je nadigrao Grka Stefanosa Cicipasa, koji baš i ne može da se pohvali zavidnom formom na staru nove sezone, 1:6, 6:3, 6:3.