ZVEREV SE POKLONIO NADALU Nemac počistio Rafu na Rolan Garosu, pa mu uputio moćne reči

Tenis 0

Lepu poruku poslao je Zverev Nadalu posle pobede nad Špancem u prvom kolu Rolan Garosa

Aleksander Zverev
EPA-EFE/MOHAMMED BADRA

Nemački teniser, Aleksander Zverev, poslao je jaku poruku Rafaelu Nadalu nakon što ga je pobedio u prvom kolu Rolan Garosa sa 3:0 u setovima (6:3, 7:6, 6:3).

- Iskreno, ne znam šta da kažem. Hvala Rafa, od celog teniskog sveta, velika je čast. Gledao sam ga od detinjstva, imao sam sreće da igram sa njim, čak i ovde dva puta. Ne znam šta da kažem, ovo je Rafin momenat, neću puno da govorim danas - nije želeo Zverev da uzima trenutak rivalu.

DA ZNAM DA JE TO NOVAKU POSLEDNJI MEČ... Nadala pitali da li je znao da ga gleda Đoković, njegov odgovor digao teniski svet na noge

Da li je gol Luke Jovića u petom minutu sudijske nadoknade produžetak agonije ili slamka spasa? Hoće li se radost zbog tog pogotka pretvoriti u tugu ili sreću? Mogu li da nas fudbaleri konačno učine ponosnim ili će opravdati epitet "večitih luzera"?

Nemac se nalazi u dobroj formi, osvojio je masters u Rimu, pa je sigurno da će potencijalno težak protivnik za Novaka u polufinalu.