Fudbalski savez Srbije (FSS) zatražio je od medijske službe Evropske fudbalske unije (UEFA) kaznu i oduzimanje akreditacije novinaru koji je provocirao srpske navijače .

Novinar Arlind Sadiku je u uživo uključenju uoči sinoćnje utakmice Engleska - Srbija ispred srpskih navijača sklopio ruke i napravio "dvoglavog orla", simbol tzv. velike Albanije.

Ovo je razbesnelo sve, a FSS traži strogu kaznu.

Engleska je u prvom kolu C grupe savladala Srbiju rezultatom 1:0, golom Džusa Belingema u 13. minutu.

Za više sportskih informacija, zapratite našu  Fejsbuk stranic u.