Filip Kostiće je zvršio EP saznaje " Telegraf ".
Kostić će svakako obaviti preglede tokom dana, ali već sada se zna da ga nećemo gledati u nastavku takmičenja u Nemačkoj .
Kostić je tokom meča 1. kola grupe C protiv Engleske doživeo udarac u koleno posle duela sa Trentom Aleksanderom Arnoldom, nakon čega je završio na travi.
Ispostavilo se da je u pitanju teža povreda, a to je i samom Kostiću očigledno odmah bilo jasno.
Veliki je ovo hendikep za našu selekciju.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.
Komentari (0)