HEROJ SRBIJE IMA JAKU PORUKU Protiv Danaca, isto kao protiv Engleza - gas do daske

17:17 | 20-06-2024

EP2024 0

Fudbaleri Srbije odigrali su 1:1 protiv Slovenije u meču drugog kola Grupe C Evropskog prvenstva u Nemačkoj

EP 2024
EPA-EFE/Ronald Wittek

Fudbalske reprezentacije Srbije i Slovenije odigrale su danas u Minhenu bez pobednika, 1:1 u meču drugog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Slovenija je povela golom Žan Karničnika u 69. minutu. Izjednačenje Srbiji doneo je Luka Jović u petom minutu nadoknade vremena.

U drugom meču drugog kola grupe C, od 18 sati igraće Danska i Engleska.

Engleska je prva na tabeli sa tri boda, Slovenija ima dva, a Danska i Srbija po jedan.

OČARALA ALIJANC ARENU Supruga Luke Jovića privukla ogromnu pažnju, u dresu Srbije bodri "orlove" protiv Slovenije

Srbija će u trećem kolu 25. juna igrati protiv Danske, dok će se Slovenija istog dana sastati sa Engleskom.

Heroj utakmice u Minhenu, Luka Jović, poručio:

- Mislim da mi je ovo nadraži gol, jer postoji mogućnost da bude jako bitan. Postigao sam već jedan u 90 minutu protiv Škotske za 1:1, kada nismo otišli na Evropsko prvenstvo - kazao je.

Sledeći rival Srbiji u utorak je Danska.

- Nema šta. Mi smo odigrali dve dobre utakmice protiv kvalitetnih protivnika. Prvu smo izgubili, a zaslužili smo više. Sada zbog nekih šansi mogu da kažem da je nerešeno najrealniji rezultat. Kao što smo išli protiv Engleza, ići ćemo i protiv Danaca - gas do daske - samouveren je Jović.