APSOLUTNI HEROJ DERBIJA Het-trik Šerifa Ndijaja! Zvezdin napadač uspeo nešto što niko nije skoro 56 godina (VIDEO)

20:46 | 23-09-2024

Partija iz snova Zvezdinog napadača

ndijaj

Crvena zvezda je povela sa 4:0 protiv Partizana. Ovakva dominacija jednog tima u derbiju odavno nije viđena. Crveno-beli su ponizili najvećeg rivala, a najzaslužniji za to je napadač Šerif Ndijaj, koji je psotigao het-trik.

On je najpre pogodio iz penala u 24. minutu, da bi potom u drugom poluvremenu postigao još dva gola, u 55. i 65. minutu.

Fantastična utakmica Ndijaja za totalnu katastrofu Partizana. Zvezdin špic je izašao iz igre ubrzo nakon het-trika i umesto njega je ušao Bruno Duarte.

Ono što je zanimljivo, sve do večeras nijedan igrač nije uspeo da postigne tri gola na derbiju još od novembra 1968. godine.