Uživo INTER - CRVENA ZVEZDA Italijani vode, majstorija Čalhanoglua iz slobodnjaka, još jedan poništen gol domaćinu

21:26 | 01-10-2024

Fudbaleri Crvene zvezde gube sa 1:0 protiv Intera golom Čalhanoglua

FK Inter

Legendarni stadion "Đuzepe Meaca" večeras od 21 čas pretvara se u fudbalsku arenu gde će Crvena Zvezda ukrstiti koplja sa velikanom italijanskog fudbala, Interom, trostrukim prvakom Lige šampiona.

Crveno-beli ulaze u ovaj duel nakon poraza od Benfike 2:1 u prvom kolu.

Nakon što su osvojili bod na gostovanju Mančester Sitiju, Inter se vraća na domaći teren sa željom da pred svojim navijačima upiše prvu pobedu u novoj sezoni.

Inter - Crvena zvezda (1:0)

Stadion: Đuzepe Meaca

Glavni sudija: Feliks Cvajer, pomoćnici: Robert Kempter i Kristijan Dijec

FK Inter: Somer - Pavar, De Fraj, Bastoni - Damfris, Zjelinski, Čalhanoglu, Mihtarijan, Augusto - Taremi, Arnautović

FK Crvena zvezda: Glazer- Drkušić, Điga, Spajić, Seol - Krunić, Elšnik - Silas, Maksimović, Olajinka - Šerif

Prvo poluvreme:

20. minut - Ponovo je Inter postigao gol, u mrežu je ubacio Damfris, ali je to ponovo bio ofsajd!

FK Crvena zvezda AP Photo/Luca Bruno

19. minut - Oslobodila se malo Crvena zvezda, igra dobro u napadu, a sada je ozbiljno zapretio i mladi Maksimović, ali je ta lopta završila preko gola!

11. minut - Gool! Čalhanoglu je strelac! Šteta, dobro je otvorila Zvezda meč, međutim, Inter koristi prvu pravu priliku! (1:0)

7. minut - Odličan početak crveno-belih! Zvezda pokazuje zube na startu!

3. minut - Arnautović je pogodio, ali dosuđen je ofsajd!

1. minut - Počela je utakmica!

20.56 - Provokacija na "Meaci": Albanac prisustvuje meču Zvezde i Intera!

FK Crvena zvezda Alo

20.40 - Zanimljivo, navijačka zastava crveno-belih je prisutna na "Meaci"

20.31 - Srpska porodica iz Nemačke prvi put zajedno na Zvezdinoj utakmici. Šta su imali da kažu, pročitajte OVDE.

20.27 - Šira Glazer za Alo! Više o tome pročitajte OVDE.

19.46 - Kako javlja naš izveštač sa lica mesta, utakmici će pristustvovati i supruga legendarnog Siniše Mihajlovića, Arijana.

19.45 - Neprijatno iznenađenje za srpske navijače u Milanu. Evo o čemu je reč.

19.32 - Bura u italijanskom klubu pred meč Intera i Crvene zvezde. Više o tome pročitajte OVDE.

19.00 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču drugog kola Lige šampiona između Intera i Crvene zvezde. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja iz Milana i saznajte može li Zvezda da napravi senzaciju u elitnom takmičenju!