Kako prenosi portal Indeksonline.rs, Novopazarci su kažnjeni zbog propusta u organizaciji meča sa kragujevačkim Radničkim 1923.
Na stadionu neće biti dopušteno nikakvo prisustvo navijača, a susret Partizana i Novog Pazara zakazan je za naredni ponedeljak.
IGRAJMO I NAVIJAJMO, DRUGU REPREZENTACIJU NEMAMO Džajić: Moramo da stvorimo kult
Meč sa IMT-om, Novi Pazar bi trebalo da odigra početkom novembra u okviru 14. kola Superlige Srbije, dakle, takođe bez navijača.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.
Komentari (1)