Kako prenosi portal Indeksonline.rs, Novopazarci su kažnjeni zbog propusta u organizaciji meča sa kragujevačkim Radničkim 1923. 

Na stadionu neće biti dopušteno nikakvo prisustvo navijača, a susret Partizana i Novog Pazara zakazan je za naredni ponedeljak.

IGRAJMO I NAVIJAJMO, DRUGU REPREZENTACIJU NEMAMO Džajić: Moramo da stvorimo kult

Meč sa IMT-om, Novi Pazar bi trebalo da odigra početkom novembra u okviru 14. kola Superlige Srbije, dakle, takođe bez navijača. 

Za više sportskih informacija, zapratite našu  Fejsbuk stranicu.