DVA GOLA SERGEJA, ASISTENCIJA MITROVIĆA Srbi zasluženo u centru pažnje u šampionatu Saudijske Arabije

19:50 | 07-10-2023

Srpski duo dominirao je u današnjoj utakmici Al Hilala

Sergej Milinković Savić
EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Al Hilal je trijumfovao na gostovanju Al Akdudu rezultatom bio 3:0.

Pošto mu je poništen gol zbog ofsajda Aleksandar Mitrović upisao je  asistenciju, i to za sunarodnika Sergeja Milinković-Savića.

Aleksandar Mitrović EPA-EFE/STRINGER

Igrao se 71. minut kada je SMS dobio loptu, u prijemu majstorski zalomio protivničkog igrača i bacio ga na travu, a onda preciznim šutem pogodio za 2:0. Prethodno je Hilal poveo golom Brazilca Mjakla u 10. minutu.

To nije bilo sve, pošto je Sergej 12 minuta kasnije postigao još jedan gol, i to posle promašenog penala Salema Al-Davsarija.

Srpski tandem je ove večeri bio sjajan i to mogu samo biti dobre vesti za selektora Dragana Stojkovića Piksija pred odlučujuće duele u kvalifikacijama za EURO 2024.