NEJMAR POSLE GODINU DANA NA TERENU Sergej strelac i asistent u pobedi Al Hilala

23:45 | 21-10-2024

Fudbaleri Al Hilala pobedili su večeras u Abu Dabiju Al Ain rezultatom 5:4, u trećem kolu Zapadne grupe Azijske lige šampiona

sergej

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić je zabeležio gol i asistenciju za Al Hilal, dok je kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović upisao asistenciju.

Golove za Al Hilal postigli su Renan Lodi u 26, Milinković-Savić u 45+2, Salem Al-Davsari u 45+5, 65. i 75. minutu.

Strelci za Al Ain bili su Sofijan Rahimi u 39, 67. i 90+6. minutu i Mateo Sanabrija u 63.

TUČA FUDBALERA U SRBIJI Haos na terenu, sevale pesnice, sudija pokazao 10 crvenih kartona (VIDEO)

Al Hilal je od 82. minuta igrao sa 10 fudbalera, pošto je Ali el Bulaihi dobio crveni karton.

Nejmar je večeras u dresu Al Hilala odigrao prvu utakmicu posle godinu dana, njegov prethodni nastup bio je 18. oktobra prošle godine za Brazil protiv Urugvaja.

Al Hilal je prvi na tabeli Zapadne grupe Azijske lige šampiona sa devet bodova, dok je Al Ain na 11. mestu sa jednim osvojenim bodom.

Šampion Saudijske Arabije u narednom kolu ALŠ dočekuje Esteglal, dok će se Al Ain sastati sa Al Nasrom.