LIVERPULU "SAMO" BOD U BRAJTONU Njukasl prosuo pobedu u 90. minutu

17:49 | 08-10-2023

Sve tri utakmice završile su se nerešenim rezultatom

FK Brajton
EPA

Fudbaleri Brajtona i Liverpula igrali su nerešeno 2:2 (1:2) u utakmici 8. kola Premijer lige.

LIVERPUL BRUTALNO POKRADEN Objavljen snimak iz VAR sobe kod katastrofalne greške

Domaći tim je poveo u 20. minutu golom Adingre.

Izabranici Jirgina Klopa su do kraja poluvremena uspeli da preokrenu rezultat.

Salah je prvo u 40. minutu, a drugi gol je postigao iz jedanaesterca u 45. minutu.

Ipak, "galebovi" su do kraja utakmice uspeli da dođu do velikog boda preko Danka u 76. minutu nakon asistencije Marča.

Posle ove utakmice, Liverpul je na 4. mestu sa 17 osvojenih bodova, dok je Brajton na šestom mestu sa bodom manje.

Zanimljivo je bilo i u Londonu gde su Vest Hem i Njukasl odigrali nerešeno 2:2 (1:0).

Domaći tim je preko Součeka došao do vođstva u osmom minutu, a u ulozi asistenta našao se Emerson.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi "svrake" sa dva brza gola u nastavku uspele da u potpunosti preokrenu rezultat.

Isak je sa dva gola u 57. i 62. minutu uspeo da preokrene, da bi konačan rezultat postavio Kudus u 89. minutu.

Nakon ove utakmice, Vest Hem je na sedmom mestu sa 14 osvojenih bodova, dok je Njukasl na osmom mestu sa bodom manje.

U poslednjoj utakmici u terminu od 15 časova, Vulvsi i Aston Vila odigrali su takođe nerešeno 1:1 (0:0).

Hvang je doveo "vukove" u vođstvo u 53. minutu, a konačan rezultat je postavio Pau Tores u  55. minutu nakon asistencije Votkinsa.

Vulvsi su na 14. mestu sa osam bodova, dok je Aston Vila na 5. mestu sa 16 osvojenih bodova.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal