ARSENALU CEO PLEN "Tobdžije" kasnim golom srušile Siti

19:44 | 08-10-2023

Fudbaleri Arsenala pobedili su Mančester siti u poslednjoj utakmici 8. kola Premijer lige rezultatom 1:0 (0:0)

FK Arsenal
EPA

Prvo poluvreme je završeno bez golova, a gledali smo pravo taktičko nadmudrivanje.

U drugom poluvremenu, Arsenal je imao više prilika, ali su do gola došli tek u 86. minutu.

Haverc je odlično odložio loptu za Martinelija, koji je šutirao sa 20-ak metara, a lopta je na putu ka golu pogodila Akea i totalno zbunila Edersona.

FK Arsenal EPA

Posle ovog kola, Arsenal deli prvo mesto sa Totenhemom sa 20 bodova, dok je Mančester siti treći sa dva boda manje.

Sledi reprezentativna pauza, posle koje će Arsenal u londonskom derbiju gostovati Čelsiju, dok Mančester siti dočekuje Brajton.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal