PORAZ KOJI ŽELI ŠTO PRE DA ZABORAVI Poništili gol Mesiju, pogodio prečku, pa Majami porazom završio sezonu (VIDEO)

11:44 | 22-10-2023

Inter iz Majamija je završio sezonu porazom od Šarlota (0:1), iako su u jednom momentu bili hit prvenstva, a ovo je ujedno i poslednja takmičarska utakmica za Lionela Mesija

Leo Mesi
EPA-EFE/JUAN IGNACIO RONCORONI

Prelomni trenutak meča igranog pred 66 hiljada navijača u Šarlotu bio je pogodak Kervina Vargasa u 13. minutu nakon čega su izabranici Herarda Martina imala veliki broj šansi koje nisu iskoristili. Možda i najbolju, u 62. minutu legendarni Argentinac, koji je pogodio prečku iz slobodnog udarca. Istini za volju, on je neposredno pre toga pogodio i mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda.

DIKA STOJANOVIĆ OTVORENO O SVEMU Da li Piksi ostaje selektor i hoće li voditi "Orlove" na prvenstvu Evrope?