"CRVENI BIKOVI" SE RAZGOROPADILI Lajpcig nakon meča sa Zvezdom spakovao šest golova Kelnu

22:26 | 28-10-2023

Lajpcigu je ovaj meč stigao posle pobede nad Crvenom zvezdom u Ligi šampiona od 3:1.

Lajpcig - Zvezda
AP Photo/Matthias Schrader

Fudbaleri Lajpciga deklasirali su Keln na svom terenu 6:0 (4:0).

Pitanje pobednika je već bilo rešeno posle prvih 45. minuta kada je domaći tim postigao četiri gola.

Prvi gol postignut je u 15. minutu kada je Timo Verner sa bele tačke otključao mrežu Kelna.

Do novih golova smo morali da čekamo do 40. minuta, kada je Lajpcig u roku od osam minuta postigao tri gola. U 40 Openda, potom Raum i za kraj prvog dela meča još jednom Lukas Openda.

U drugih 45 minuta smo gledali dosta mirniji tempo meča, a nova dva gola su fudbaleri Lajpciga postigli u 88. minutu preko Šeška i u nadoknadi vremena kada je Baumgartner postavio konačnih 6:0.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs