GOLEADA NA BRDU U SENCI STRAŠNE POVREDE Čukarički pronašao spas u finišu, TSC gubi korak za "večitima"

22:26 | 29-10-2023

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su danas nerešeno 2:2 (1:2) sa ekipom Vojvodine u utakmici 13. kola Superlige Srbije.

FK TSC

Golove za domaći tim postigli su Stefan Kovač u 36. minutu i Luter Sing u 85. minutu. Za Vojvodinu precizni su bili Dejan Zukić u 13. minutu i Aleksa Vukanović u 16. minutu.

U narednom kolu Čukarički dočekuje ekipu TSC-a, dok Vojvodina u Novom Sadu dočekuje fudbalere Železničara iz Pančeva. Fudbaleri TSC-a remizirali su sa ekipom Novog Pazara 1:1 (0:0) na domaćem terenu.

Jedini gol za domaći tim postigao je u 83. minutu Uroš Milovanović, dok je za goste precizan bio Uroš Lazić u 55. minutu. U 14. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Novog Pazara na svom terenu odigraće utakmicu sa ekipom Partizana.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs