BRUNO PREKRATIO JUNAJTEDOVE MUKE "Crveni đavoli" golom u nadoknadi srušili Fulam

16:10 | 04-11-2023

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostujućem terenu Fulam sa 1:0 u 11. kolu Premijer lige

Bruno
AP Photo/David Cliff

Odigrao je Junajted još jednu prilično slabu utakmicu, ali je uspeo da trijumfuje i to golom Bruna Fernandeša u sudijskoj nadoknadi.

Skot MekTominej je postigao pogodak u osmom minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

I drugo poluvreme je proteklo u taktičkom nadmudrivanju na sredini terena. Taman kada je delovalo da će utakmica biti završena bez golova, na scenu je stupio Fernandeš.

Pelistri je odradio sjajan presing nad Robinsonom koji je dodao loptu Palinji, a ovaj je ispucao pravo u noge sunarodnika iz protivničkog tima. Posle omanjeg karambola, opet se vratila do Fernandeša koji zalama dvojicu protivničkih igrača i postiže gol odluke.

Junajted u narednom kolu dočekuje Luton, dok Fulam gostuje Aston Vili.