DOBRO DOŠLA NAZAD, PREMIJER LIGO Srbin sa terena gledao Junajtedovu pobedu u 87. minutu

23:34 | 16-08-2024

"Crveni đavoli" jedva do pobede na otvaranju nove sezone.

FK Mančester junajted

Konačno je došlo to vreme i možemo da kažemo sa velikom radošću, dobro došla nazad, Premijer ligo! Na otvaranju nove sezone su igrači Mančester junajteda jedva savladali Fulam sa 1:0.

Dugo su se domaći mučili, čak je Fulam imao bolje prilike za gol, ali nije uspeo da ih iskoristi.

U finišu meča, u 87. minutu, rezervisti "crvenih đavola" kreirali su pobedonosni gol. Alehandro Garnačo je centrirao, a Džošua Zirkze je na debiju u dresu Junajteda postigao gol lukavim udarcem sa desetak metara.

U četvrtom minutu nadoknade Markus Rašford je namestio fantastičnu šansu Garnaču, ali se Argentinac obrukao, pa je ostalo 1:0.

Pobedu Junajteda je sa najboljeg mesta na terenu ispratio i Srbin - Saša Lukić koji je igrao za Fulam do 90 minuta utakmice pre nego što je zamenjen.