HIT REAKCIJA NORVEŽANINA Fudbaler Jang Bojsa tražio Halandu dres na poluvremenu, evo šta je on uradio (VIDEO)

11:13 | 08-11-2023

Dres je dao, a u nastavku je sebe počastio novim golom

Erling Haland
Printscreen

Fudbaleri Jang Bojsa su očekivano izgubili na gostovanju Mančester sitiju u četvrtom kolu Lige šampiona (3:0) uz jako bled otpor i statistiku koja je zaista poražavajuća.

Bez udarca ka golu i sa posedom od 30% šampion Švajcarske je završio meč, a osim ubedljivog poraza hit scena na pauzi između dva poluvreme obišla je fudbalski svet.

ZVEZDA IMA ČEMU DA SE NADA Jang Bojs se u ovom parametru obrukao na meču sa Sitijem, nestvarna statistika koja raduje "delije" pred meč odluke

Fudbaler gostujućeg tima Mohamed Kamara je pitao Erlinga Halanda da mu da dres, iako je za tako nešto uobičajen kraj meča. Vrlo čudan potez je iznenadio Norvežanina koji je nešto promrljao, ali je potom šmekerski skinuo majicu i dao je rivalu.

O tom potezu na kraju utakmice pričali su i treneri dve ekipe Rafael Viki i Pep Gvardiola koji su ga osudili rekavši da se to ne radi na takav način, ali strateg Jang Bojsa nije u tome video i razlog slabe igre.

Inače, Haland je u nastavku dao gol, svoj drugi na meču i tako zapečatio pobedu Sitija.